Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ALEXANDER WILHELMS. Finland. Fartyg till havs. Olja på duk uppfodrad. Signerad A.Wilhelms.
165053. ALEXANDER WILHELMS. Finland. Fartyg till havs. Olja på duk uppfodrad. Signerad A.Wilhelms.
32 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 30 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 737