Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ALEXANDER WILHELMS. Finland. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad A.Wilhelms.
165048. ALEXANDER WILHELMS. Finland. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad A.Wilhelms.
31 x 47 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 47 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
5 643