LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Berndt Oskar Santesson, 1844-1887.

165043. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Berndt Oskar Santesson, 1844-1887.

Sk. Lyrljusstakar. Höjd ca 17,5 cm.

Slitage, något böjda, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 530