ALFABILDER, ca 530 st, varav ca 100 st med autograf, 1950-tal.

165040. ALFABILDER, ca 530 st, varav ca 100 st med autograf, 1950-tal.

Alfa Allsvenskan samt Alfapastill olympiaserie.

Varierande slitage. Vissa med tillklippta hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 626