ARMBANDSUR, Axcent, digital, 19/2000-tal.

1650321. ARMBANDSUR, Axcent, digital, 19/2000-tal.

Ca 46 x 39 mm.
X5910 Stealth, Design by Daniel Jakobsson, Axcent of Scandinavia.

Bruksslitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46 x 39 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 932