Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i rosa hatt. Olja på duk. Signerad.
165021. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i rosa hatt. Olja på duk. Signerad.
90 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
90 x 73 cm.
Gomér & Andersson Linköping
789