MUSIKPROGRAM, AUTOGRAFER, BILJETT, samling, Jazzartister.

1650181. MUSIKPROGRAM, AUTOGRAFER, BILJETT, samling, Jazzartister.

5 st konsert- och artistprogram:
Count Basie i Sverige 1956 (signerad Sonny Payne Drums).
Joe Newman Souvenirprogram (7 st namnteckningar med kulspetspenna).
Stan Kenton-program (namnteckning på framsidan).
Tidskrift, Artisten 1951 (signatur med bläckpenna Fritiof Malmsten).
Souvenirprogram 1955, Louis Armstrong.

1 st entrébiljett "Louis Armstrongs Orkester, Växjö Idrottshall, 5 okt 1955, nr 94".

1 st autografblock, delvis med kändisar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 642