Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ANTHONY STRÜWER. "Päron med torso". Mixed media på duk. Signerad anthony samt daterad a tergo -85.
164998. ANTHONY STRÜWER. "Päron med torso". Mixed media på duk. Signerad anthony samt daterad a tergo -85.
100 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 90 cm.
Gomér & Andersson Linköping
956