DIVERSE, 1800-1900-tal.

DIVERSE, 1800-1900-tal.
164990. DIVERSE, 1800-1900-tal.

Tennfat.
Mynt, Sverige.
Sigillstämpel
Skallra, ben och vitmetall, mm.

Slitage. Glasögon saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tennfat.
Mynt, Sverige.
Sigillstämpel

Antal besök: 466