MATSALSGRUPP, 7 delar, ek, "Gustavus", Carl Malmsten, plakettmärkt.

164966. MATSALSGRUPP, 7 delar, ek, "Gustavus", Carl Malmsten, plakettmärkt.

Bord längd 164 bredd 90 höjd 74,5 cm + 2 st. utdragbara skivor á ca 67 cm.
6 st stolar.

Fläckar, repor, blekt, slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st stolar.

Antal besök: 5 917