RAMON MARTÍ ALSINA. Marina.

RAMON MARTÍ ALSINA. Marina.
1649608. RAMON MARTÍ ALSINA. Marina.

Olja på duk
signerad
32,5x80,5 cm.

Ram med xylofaggallerier, tydligen inaktiv. Kromatiska återintegreringar och åldrad lack. Förgylld träram, med förluster och repaints.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
32,5x80,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 591