SNUSFLASKOR/PARFYMBEHÅLLARE, glas, Kina, 19/2000-tal.

höjd 8 - 12 cm.

sedvanligt slitage.

höjd 8 - 12 cm.

sedvanligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
1Vitrin
Föremålsnr
1649357
Antal besök: 40

Andra intressanta föremål