SVEN ERIXSON. Brygghuset. Färglitografi. Signerad X-et och numrerad 76/300.

164926. SVEN ERIXSON. Brygghuset. Färglitografi. Signerad X-et och numrerad 76/300.

34x46 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x46 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 559