VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

16489. VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 90, bredd 45, höjd 186 cm.

Slitage, lös listdel medföljer, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 680