CATHARINA NILSSON. Färglitografi.

1648809. CATHARINA NILSSON. Färglitografi.

Landskap med sittande kvinna och katt. Provtryck. 60x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 440