UNDERTALLRIKAR 13 st Nysilver Danmark.

1648747. UNDERTALLRIKAR 13 st Nysilver Danmark.

diameter 27 cm, diameter på nedfasningen ca 19 cm.

bruksslitage, repor, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, repor, märke.

Antal besök: 492