Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GÖSTA NYBERG. Båt på strand. Olja på duk. Signerad G Nyberg.
164859. GÖSTA NYBERG. Båt på strand. Olja på duk. Signerad G Nyberg.
29x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29x64 cm.
Garpenhus Auktioner
3 673