ASKFAT, glas, 1900-tal.

ASKFAT, glas, 1900-tal.
1648424. ASKFAT, glas, 1900-tal.

Längd 21 cm.

Mindre ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Mindre ytrepor och slitage.

Antal besök: 542