RYSSJA, 1900-talets början.

RYSSJA, 1900-talets början.
1648339. RYSSJA, 1900-talets början.

Största diameter ca 75 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största diameter ca 75 cm.

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 340