FÅTÖLJER 1 par, nyrokoko, 1800-tal.

164811. FÅTÖLJER 1 par, nyrokoko, 1800-tal.

Ljus tygklädsel, skuren dekor.

Slitage, repor, dekorband delvis löst, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575