PARTI SILVER, bla bestick, bägare mm, 1900-tal.

164794. PARTI SILVER, bla bestick, bägare mm, 1900-tal.

Total vikt exkl knivar med stålblad ca 240 g.

Slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyr.

Antal besök: 583