SKRIVBORDSSTOL, industridesign, 1900-tal.

164776. SKRIVBORDSSTOL, industridesign, 1900-tal.

Grön klädsel.
Ställbar samt hjul.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.
Ställbar samt hjul.

Bruksslitage.

Antal besök: 636