Olja på pannå "sjö strand" signerad S.Hallström.
164760. Olja på pannå "sjö strand" signerad S.Hallström.
19,5 x 24,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19,5 x 24,5 cm.
Frufällans Auktionshus
4 831