PINNSOFFA, Gemla, tidig 1900-tal.

164733. PINNSOFFA, Gemla, tidig 1900-tal.

bred 120 cm, höjd 96 cm.

slitage, färgbortfall, spjälor sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

bred 120 cm, höjd 96 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 2 008