STEKFAT samt TALLRIK, Kina.

164724. STEKFAT samt TALLRIK, Kina.

Tallrik med dekor i famile rosefärger, diameter 23 cm
Stekfat med blåvit dekor, längd 32,8 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678