Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FOLKE W:SON- BERG. Bokskog i höstfärger. Olja på duk. Signerad.
164715. FOLKE W:SON- BERG. Bokskog i höstfärger. Olja på duk. Signerad.
40 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 603