LOCKURNA, porslin, 18/1900-tal.

1647143. LOCKURNA, porslin, 18/1900-tal.

Höjd 30,5 cm. Undersida med oidentifierad signatur.

UIndersida av lick med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

UIndersida av lick med nagg.

Antal besök: 266