TAKPLAFOND, enligt uppgift Orrefors, 1900-tal.

16471. TAKPLAFOND, enligt uppgift Orrefors, 1900-tal.

Diameter 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 828