BESTICK, 22 st, "Nobel", design Gunnar Cyrén.

16470. BESTICK, 22 st, "Nobel", design Gunnar Cyrén.

Stämplade Nobel Gunnar Cyrén. Bestående av 6 st knivar, 6 st skedar och 10 st gafflar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 548