SKÅP, furu, Börge Mogensen, Karl Andersson & söner.

164691. SKÅP, furu, Börge Mogensen, Karl Andersson & söner.

Inrett med 3 lådor och en hylla. Längd 68, bredd 53, höjd 108 cm.

Bruksslitage. Repor samt värmeskada på skåpets ovansida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 010