MATGRUPP, 9 delar, "Asserbo", Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner.

164690. MATGRUPP, 9 delar, "Asserbo", Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner.

8 stolar i furu med flätade sitsar av sjögräs. Bord med iläggsskiva. Bordets längd 190, bredd 94, höjd 70 cm. Iläggsskivans bredd 50 cm.

Bruksslitage. Skador på sitsarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 630