STURE PETTERSON. SATIRTECKNINGAR 1930-tal.

164686. STURE PETTERSON. SATIRTECKNINGAR 1930-tal.

5 st. Varav 4 st i ram.

Åldersslitage. 1 st ram skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st. Varav 4 st i ram.

Antal besök: 1 146