OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 kannor & skål, keramik, signerade GR.

1646853. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 kannor & skål, keramik, signerade GR.

Höjd ca 7-16 cm.

Ytslitage.

Tema

Herman Fogelins hem och ateljé

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7-16 cm.

Ytslitage.

Tema

Antal besök: 546