Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
VAS, glas, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1646797. VAS, glas, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Höjd 42 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 42 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
183