SKÅL, med lock, silver, art deco, GAB, Stockholm, 1934.

164668. SKÅL, med lock, silver, art deco, GAB, Stockholm, 1934.

Diameter ca 12 cm. Vikt ca 260 g.

Smärre slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage samt repor.

Antal besök: 951