EMALJSKYLT, "Agra Margarin", 1900-talets mitt.

164663. EMALJSKYLT, "Agra Margarin", 1900-talets mitt.

Mått 20 x 53 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 20 x 53 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 317