LJUSKRONA TILL 7-LJUS, i form av vagnshjul, 1900-tal.

1646614. LJUSKRONA TILL 7-LJUS, i form av vagnshjul, 1900-tal.

Diameter 80 cm. Total höjd 110 cm.

Slitage. Tidigare elektrifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 542