EMMA FÅTÖLJ 1950-tal.

EMMA FÅTÖLJ 1950-tal.
164615. EMMA FÅTÖLJ 1950-tal.

Björkträ, klädd rygg och sits, plysch. Höjd 78 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
164615. EMMA FÅTÖLJ 1950-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 751