STOLAR 1 par. Nyrokoko 1900-tal.

164610. STOLAR 1 par. Nyrokoko 1900-tal.

Fjädersits.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjädersits.

Åldersslitage.

Antal besök: 4 410