ULF GRANLUND. "Frälsningsarméns gatuparad" a tergo, gouache, signerad och daterad -70.

164603. ULF GRANLUND. "Frälsningsarméns gatuparad" a tergo, gouache, signerad och daterad -70.

44 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 899