HARRY THOMANDER. "San Palo Malaga" a tergo, olja på duk, signerad och daterad 60.

164602. HARRY THOMANDER. "San Palo Malaga" a tergo, olja på duk, signerad och daterad 60.

53 x 65 cm.

Smärre färgbortfall, rispor och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 65 cm.

Antal besök: 814