SOFFBORD, trä och travestin, 1970-tal.

1645764. SOFFBORD, trä och travestin, 1970-tal.

Mått 80x120 cm, höjd 50 cm
På hjultrissor.

Slitage, bordsskiva med mindre undre avslag
Trästomme med slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 80x120 cm, höjd 50 cm
På hjultrissor.

Antal besök: 612