ROLF SWEDBERG. akvarell, signerad.

164561. ROLF SWEDBERG. akvarell, signerad.

52 x 44 cm.

smärre veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 44 cm.

smärre veck.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 603