DAMCYKEL, Angantyr, 28", 1950-tal.

164558. DAMCYKEL, Angantyr, 28", 1950-tal.

Blåmålad.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåmålad.

Antal besök: 3 104