UPPSATSSKÅL, vitmetall/glas, 1800-/1900-tal, Tyskland.

164534. UPPSATSSKÅL, vitmetall/glas, 1800-/1900-tal, Tyskland.

Stämplad "Co Henniger. DEPON:".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 913