LJUSLÅDA, Hälsingland, 1800-tal.

164529. LJUSLÅDA, Hälsingland, 1800-tal.

Längd ca 43 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 43 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 748