MATSALSKÄNK, gustaviansk stil, City Möbler Tibro, 1900-tal.

164485. MATSALSKÄNK, gustaviansk stil, City Möbler Tibro, 1900-tal.

Längd 189, bredd 45,5, höjd 90 cm.

Fläckar, repor, stötmärken, blekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 863