PALLAR i trä, 4 st, "Edward", Ikea.

1644496. PALLAR i trä, 4 st, "Edward", Ikea.

Höjd: ca 45 cm, diameter: ca 34 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 1 683