VINGLAS, 6 st, Viktorianska, England, 1800-tal.
164425. VINGLAS, 6 st, Viktorianska, England, 1800-tal.
Höjd 12,5 cm.
4 st med fotnagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12,5 cm.
4 st med fotnagg.
Nyköpings Auktionsverk
826