PARTI TIDNINGAR/SERIETIDNINGAR, 1950/80-tal.

164403. PARTI TIDNINGAR/SERIETIDNINGAR, 1950/80-tal.

Bl.a. Lilla Lotta, Hennes, Kalle Anka, Dennis, Helan och Halvan, MAD, Fantomen, Helgonet, Romans, Blondie, Familjen Flinta, Bonanza, Allas veckotidning, Illustrerade Klassiker, Mitt Livs Novell, Lilla Fridolf, Starlet, 91:an, Syster Lena, Jackie, Du & Jacg, Fick Biblioteket, Walt Disneys´s Serier, mfl.

Bruksslitage, gulnat papper, revor, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962